KONST / Litografier / Färglitografi 14445067
nr 1444 5067
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 118/295, daterad 1997. Färglitografi, bildmått: 30x30, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:27:23
500 kr
700 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson